Kategoriler
Genel

Tesettür Pantolonlar Nasıl Kombinlenmeli?

Tesettür pantolonlar nasıl kombinlenmeli sorusu pek çok kişinin yanıt aradığı bir sorudur. Çünkü tesettür giyim tarzında kombin yapılan en zor parçalar arasında pantolonlar yer almaktadır. Bu yüzden doğru pantolonu bulmak ve doğru bir tesettür tercihi yapmak kadar, pantolonları kombinleme açısından da doğru karar vermek çok zordur. Tesettür elbise modellerini tercih etmenin tam zıttı olarak pantolonlar daha fazla parça yine kombinlenmelidir. Bu yüzden birden fazla parçayı doğru bir şekilde seçmek gerekmektedir.

Tesettür Pantolon Kombini Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler

Tesettür pantolon kombini yapılırken dikkat edilmesi gereken şeyler arasında ilk başta pantolonun dar veya geniş olması gelmektedir. Dar pantolon tercihlerinde daha geniş tunik, salaş, gömlek veya tesettür sweatler ile kombin yapmak daha estetik ve temiz bir görüntü elde edilmesini sağlayacaktır. Geniş pantolonlar kullanıldığında ise aşırı geniş parçaları tercih etmeniz halinde fazla kilolarınız varmış gibi gözükecektir.

Ayrıca boyunuzun daha kısa gözükmesi istenmeyen sonuçlar arasında yer alacaktır. Tesettür elbise için seçmiş olduğunuz pantolonun kumaşı ve büyük önem arz etmektedir. Bu yüzden farklı bir tarza hitap eden kot pantolonlar ile kumaş pantolonların dinlenmesi farklılık göstermektedir. Tesettür pantolonlar çoğu zaman resmi bir toplantı, günlük iş hayatı ve ofis gibi alanlarda tercih edilirken, topuklu ayakkabılar ve gömlekler ile istenilen görüntüyü elde etmek mümkündür. Aynı zamanda kumaş pantolon kombinleri de blazer ceketler ile oldukça uygun olur.

Kot Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Tesettür elbise ve giyimin spor görünümlü kombinlerinde kot pantolonlar, en çok tercih edilen parçalar arasında yer almaktadır. Gündelik yaşam tarzına daha uygun olan kot pantolon modelleri resmi ve ciddi ortamlar için tercih edilmediğinden kombin yapmak daha kolay olmaktadır. Örnek vermek gerekirse; tunikler ve sweatler ile oldukça basit bir şekilde sokak tarzını yansıtan tesettür kot pantolon kombinleri, kısa süre içerisinde gerçekleştirilebilir. Aynı zamandarenk tercihleri arasından seçeceğiniz bir tişört ile yaz aylarında hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Tesettür giyimde kot pantolon nasıl kombinlenir? Her mevsime ve her tarza uygun olmaktadır. Kış aylarında bu kombinleri koyu renklerin kullanıldığı kazak ve hırkalarla tercih edebilirsiniz.

Tesettür Elbise Kombinlerinde Kot Pantolonları Tercih Etmek

Tesettür elbise kombinlerinde kot pantolonları tercih etmek bayanların dikkat etmesi gereken bazı durumlar vardır. Gerekli özeni göstermeniz gereken bu durumlar, dar paça tercih edildiğinde pantolonuzun boyutunun ayakkabınıza ve üzerine göre ayarlanması, tercih ettiğiniz rengin mevsim durumuna ve oluşturmak istediğiniz kombin ile uygun olması, geniş paça pantolonlar tercih edildiğinde boy ve kilo faktörüne göre düzgün tercihi yapmak en önemli noktaları barındırmaktadır ayakkabı ve diğer parçalar ile kot pantolonları destekleyerek Normalden daha kısa ve kilolu gözükmenin önüne geçebilirsiniz Böylece tesettür elbise kot pantolon kombinleri ile doğru bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir